Turnovské judistické naděje získali 10 medailí na 7.ročníku Poháru Českého ráje Judo

11.06.2019 22:48

Turnovské judistické naděje získali 10 medailí na 7.ročníku Poháru Českého ráje Judo

V sobotu 1.června se uskutečnil  7.ročník Poháru Českého ráje v Turnově za účasti 130 žákyň a žáků ze 16-ti oddílu ČR. Turnaj je určen pro začínající mladé judisty, žákyně a žáky od 7-mi do 12-ti let.   Výsledky jednotlivců se sčítají do soutěže družstev o Pohár vítězů na 1. – 3.místě.

Z domácího oddílu Judo se pralo 19 závodníků pod vedením trenérů Kláry Volfové, Renaty Jáglové a Aleše Baroše.  Výkony svých svěřenců trenérky a trenéry jistě potěšili a jsou příslibem do budoucna.

Výsledky domácích závodníků na medailových místech :

Na  1.místě se umístili :   Růžička Vítek , Pokorný David, Housa Daniel, Drbohlav Štěpán

na  2.místě se umístili :    Louda Matyáš, Galaba Antonín, Kuba Antonín

na 3.místě se umístili :       Kučera Jáchm,  Bubeník Bořivoj, Tomašík Dominik

4. bodovaná místa obsadili :  Hroch Tomáš, Čepek Kryštof.

Výsledky umístění družstev po součtu všech vah a kategorií :

*1.místo : Sokol Vršovice 81b  * 2.místo : SK JLiberec 61bodů  * 3.místo : JC Liberec 54,5bodů

.*  4.místo: TSC Turnov 59,5bodů       * 5. – 6.místo : JK Jablonec a SKJ Jičín 38bodů.

Umístění turnovských mladých nadějí na 4.místě v silné konkurenci o pouhých 1,5bodu je výborné.

Oddíly Sokola Vršovice a JC Liberec jsou v českém Judu pojmem.

Děkujeme Městu Turnov a našim sponzorům za podporu sportování našich nadějí.