Skvělý úspěch turnovského Juda Mistrovské tituly Julie a Lucie Zárybnické

02.11.2017 21:53

Skvělý úspěch turnovského Juda – Mistrovské tituly Julie a Lucie Zárybnické pro rok 2017

V sobotu 28.10.2017 se uskutečnil první z vrcholů letošní judistické sezóny Přebor starších žákyň a žáků v Jičíně. Z Turnovského oddílu se kvalifikovalo 7 závodníků, Petr Reiniš, David Cerman, Jakub Feikl, Kačka Hrdličková, Aneta Táborská a dvojčata Julie a Lucie Zárybnické. Čtyřem závodníkům se podařilo díky dobrým výkonům probojovat až do finálového bloku. David a Petr shodně obsadili pátá místa, když Petra o bronzovou medaili připravila drobná chyba, což je velká smůla, protože za dnešní výkon si ji určitě Petr zasloužil. Nejlepší podzimní výkon předvedla Aneta Táborská, která nakonec skončila na slušném sedmém místě. Kačka a Kuba byli bohužel vyřazeni v prvním kole a do dalších bojů již nezasáhli.

A to nejlepší nakonec dvě zlaté medaile pro náš oddíl zajistily sestry Zárybnické Julie a Lucie, když se obě dvě naprosto fantasticky dokázaly vypořádat s nejtěžší úlohou největších favoritek svých váhových kategorií. Na turnaji předváděly technické a nátlakové judo a po zásluze si domů odvážejí nejcennější medaile.

Dva tituly Přebornic České republiky jsou vynikajícím a mimořádným výkonem turnovského juda i sportu v našem městě.

28.10.17_PČR starších žáků-kyň jednotl.Jičín.docx (294472)