Skvělé vítězství mladých judistů oddílu Judo TSC Turnov v 2.kole Samurajské katany

11.05.2014 18:55

V sobotu 3.5.2014  se konalo 2.kolo Samurajské katany v Liberci. Druhého  kola se zúčastnilo 240dětí ze 16 oddílů a klubů, z pěti krajů ČR.   Z našeho oddílu soutěžilo 37dětí  pod vedením trenérů Kláry Volfové, Aleše Bartoše, Jakuba Mareše, Radka Loudy a Jana Zárybnického.

Medailová umístění našich žákyň a žáků :

1.místa získali :   Hujer Jakub, Cerman David, Jansa Lukáš, Zárybnická Julie *

2.místa získali :    Kosnarová Ludmila, Burešová Kateřina, Bartošová Emma, Zárybnická Lucie, Syrotiuk Michal *

3.místa získali :    Truxa Roman, Reiniš Petr, Podzimek Pavel, Kramárová Kateřina, Šéfr Daniel,  Židů Matyáš,

Melíšek Filip, Platil Jakub, Kramár Miroslav, Feikl Ondřej *

Naši mladí judisté vyhráli se ziskem 97,5bodu 2.kolo a vedou celkové pořadí 21zúčastněných oddílů. Celé družstvo vykročilo k obhajobě vítězství z roku 2013.

Nejlepší výkon z našich mladých judistů podali :   Hujer Jakub, Jansa Lukáš, Cerman, David, Reiniš Petr,  Melíšek Filip, Truxa Roman, Podzimek Pavel, Kramárová Kateřina, Šťastný Jan, Židů Matyáš, Platil Jakub, Colan Šimon a  Zárybnická Julie,  Všichni dosáhli 4 – 2 vítězství ve svých vahách.

Výsledky družstev po 2.kole :  1.místo TSC Turnov 217bodů,  2m. JK Jablonec 153b.,   , 3.m. JC Liberec 131b.,

4.m. SKP Judo Jičín 125b., 5.m. SEDDMA Semily 116b., 7.Stadion Nový Bor 91bodů.

Samurajská katana je spolufinancována s přispěním  MÉSTA TURNOVA  prostřednicvím příspěvku