Novinky

MT Mělník

30.09.2021 12:22
Hezké odpoledne, minulý víkend se závodní skuoina vypravila do Mělníka a dopadla po dlouhé odlmce více než skvěle. Sláva vítězům a čest poraženým. Petr Hušek - 1. místo (skóre 4/0) Daniel Housa - 3. místo (skóre 4/1) Dominik Tomašík - 3. místo (skóre 2/2) Lucie Burešová - 3. místo (skóre 2/1) Daniel Vítek - 5. místo (skóre 1/2) Josef Růžička - 7. místo (skóre 2/2) Vítek Růžička - bez umístění (skóre 0/2) Hubert Kašák - bez umístění (skóre 1/2) Vojtěch Ježek - bez umístění (skóre 0/1) Nejlepší výkony předvedli Petr Hušek, Daniel Housa a Lucie Burešová. PS: bez tréninku není vítězství        .

Turnovští judisté přivezli bronz z Mezinárodní VC Judo města České Třebové

10.02.2020 15:00
O víkendu 17.-18.1. se uskutečnila Mezinárodní Velká cena Juda v České Třebové. Z Turnova se zúčastnil celkem     8 žákyň a žáků ze  závodního družstva našeho oddílu. Turnaj byl velice kvalitně obsazen. Startovalo celkem 740 závodníků ČR, Slovenska, Polska, Švédska a Francie.  Lukáš Brandýs vybojoval po výborném výkonu krásné 3.místo a získal bronz.  Hubert Kašák obsadil 5.místo a skončil těsně pod podiem. Pro ostatní to bylo získání zkušeností z kvalitně obsazeného mezinárodního turnaje. Jiří Vydra, Alex Richter 30.1.2020

Nová e-mailová adresa Oddílu Judo TSC Turnov

04.11.2019 14:38
Změnte si e-mailovou adresu Oddlílu Judo TSC Turnov :                         judo.turnov@seznam.cz

Stříbro z Přeboru České republiky v Judu přivezl starší žák Matěj Hyka

30.10.2019 22:56
Z našeho oddílu se dokázalo celkem nominovat sedm účastníků na Přebor České republiky mladších a starších žáků a to je již úspěch turnovského Juda. Cílem byla účast ve třech finálových blocích, což se nám úplně nepodařilo.  Nejlepší výsledek pro naše barvy získal Matěj Hyka, když dokázal ve své váhové kategorii dojít až do finále a získal stříbrnou medaili.  Výborné páté místo obsadila Simona Plšková, která dokázala zvítězit ve čtyřech utkáních a prohrála pouze s Přebornicí ČR, o medaili ji chybělo trochu toho pověstného štěstíčka. Sedmé místo obsadila Kateřina Burešová, ale na turnaj odjížděla s vyššími ambicemi. Výsledky turnovských  závodníků : Matěj Hyka    2. místo    váha do 34 kg Simona Plšková     5. místo...

Mistrovství České Republiky dorostenců

05.11.2018 15:52
Dobrý den, o víkendu se uskutečnilo poslední Mistrovství České Republiky pro letošní rok. Oddíl TSC Turnov reprezentovali dva zástupci Jan Turchich v kategorii do 55 kg a Lucie Zárybnická v kategorii do 57 kg. Oba dva naši zástupci odjížděli na turnaj v rolích spolufavoritů svých váhových kategorií. Honza nestačil pouze na českou reprezentační jedničku Antonína Dvořáčka, kterému podlehl až v samotném finálovém utkání a zaslouženě získal stříbrnou medaili. Lucku dokráčela až do semifinále způsobem start - cíl, ale zde nestačila na pozdější vítězku Annu Skalskou. V boji o bronzovou medaili nedala žádnou šanci své soupeřce nad, kterou dokázala zvítězit za pouhých 10 vteřin. Pro Honzu s Luckou je zisk medaile zasloužená odměna za celoroční přístup k tréninku. Závěrem mi dovolte poděkovat všem...